☰  MENU

Historia

P.U. HYDRO-EKO Chojnice powstało w styczniu 1989r z inicjatywy inż. Mirosława Rożka, który jest również obecnym właścicielem.

Firma ma swoją siedzibę w Chojnicach ul. Gabrieli Zapolskiej 18 (woj. pomorskie) z oddziałem w miejscowości Plewno gmina Bukowiec (woj. kujawsko-pomorskie).

Firmę współtworzy wysoko wykwalikfikowana kadra techniczna z uprawnieniami budowlanymi i przynależnością do Pomorskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

2000 – 2018

Od 2008r firma poszerzyła działalność od budowę obiektów sportowych zarówno mniejszych – Orlików, kortów i boisk wielofunkcyjnych, jak i większych – stadionów gminnych na ok. 1000 osób.

1987 – 2000

W 1987r powstało P.U. Hydro-Eko Chojnice jako działalność gospodarcza Mirosława Rożka. Przez pierwsze lata działalności zajmowano się wyłącznie pracami w branży melioracyjnej, wykonując obiekty inwestycyjne oraz prace konserwacyjne urządzeń melioracyjnych. W późniejszym okresie poszerzono działalność o roboty z branży inżynierii sanitarnej i ochrony środowiska, takich jak: budowa kanalizacji i wodociągów, rekultywacja a także remonty wysypisk i odpadów komunalnych.

NAGRODY

W sierpniu 2006 roku firma Hydro-Eko została nagrodzona w konkursie “Modernizacja roku 2005” w kategorii “Obiekty Ochrony Srodowiska” za obiekt “Remont Zbiorników Wodnych Małej Retencji i Urządzeń Wodnych w Uroczysku Wiączyń – Leśnictwo Wiączyń”.

Do tej samej nagrody, w latach 2007 i 2011 mianowane były kolejne dwie inwestycje, których inwestorem był Kujawsko-Pomorski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych we Włocławku oraz Nadleśnictwo Runowo Krajeńskie.

Featured Aktualności ItemTrwają prace remontowe na stadionie w Stegnie

Featured Aktualności ItemWzięli Babę w obroty